Kasap ve şarküteri elemanı aranıyor.


Kasap ve şarküteri elemanı aranıyor.

Gıda sektöründe ses getirecek bir projede yer almak isteyen Kasap ve Şarküteri konusunda deneyimli Takım Arkadaşları arıyoruz. Çiftehavuzlar 

YAYIN SÜRESİ DOLMUŞTUR.

İlan tarihi: 04.01.2017  l   İlçe: Çiftehavuzlar  l  Şehir: İstanbulYeniisilanlari.com, "kasap ustası iş ilanları, kasap elemanı iş ilanları, şarküteri elemanı iş ilanları, şarküterici iş ilanları" İş arayan, iş arıyorum, bugünkü iş ilanları, acil eleman arayan, aradığı elemanı bulmak isteyenler için bu sayfalar hazırlanmıştır. Sizde sayfaları ziyaret edin kolayca aradığınız iş ve elemana ulaşın. Çalışmak istediğiniz iş ortamında kariyerinizi yükseltin. Posta seri ilan iş ve eleman sistemi üyelik ve CV  bilgisi talep etmez. İş arayan ve eleman arayanlar aracısız, doğrudan ilan veren kişi veya kurumsal firma ile muhatabtır. İş ilanı başvuruları telefon ve faks ile yapılacağı gibi e-mail adresinden de gerçekleşir. İş ilanları sayfasında yayınlanan ilan içeriğinden ilan veren sorumludur. İlan içeriği ile ilgili oluşan şikayetleri iletişim sayfamızdan bize bildirmeniz önemli rica olunur.


TELEFON:

YAYIN TARİHİ:

BİTİŞ TARİHİ:

Belirtilmemiş

Alternatif iş ilanı için MarketElemanı özel sayfaları ziyaret ediniz. Benzer iş ilanlarını inceleyin. Yayın süresi biten ilanlarda site içi iş aramayı deneyiniz. Üyeliksiz, CV siz, Tek Noktadan Kolayca İş Fırsatları.